Firmy

Photo Stamp Remover

photo stamp remover

Photo Stamp Remover 7.3 to niewielkich rozmiarów, prosta i użyteczna aplikacja, służąca do usuwania niechcianych elementów z fotografii. Narzędzie przeznaczone dla amatorów, którzy chcą w nieskomplikowany i wygodny sposób usunąć niepotrzebne elementy zdjęcia, szpecące jego wygląd.

Aplikacja Photo Stamp Remover pozwala usunąć m.in. znaki wodne ze zdjęć, zapisane na fotografii daty i czas wykonania zdjęcia, a także innych elementów, których chcemy się po prostu pozbyć. Usuwanie elementu zdjęcia zachodzi automatycznie. Program został wyposażony w dwie opcje usuwania niechcianych obiektów ze zdjęć: zaznaczanie prostokątne oraz zaznaczanie pod względem koloru. Następnie usunięty fragment fotografii zostanie uzupełniony odpowiednimi teksturami , powstającymi na podstawie otaczających go pikseli.

Photo Stamp Remover to proste narzędzie graficzne, którego całe działanie opiera się na zaznaczeniu przez użytkownika niechcianego elementu obrazu. Aplikacja posiada w tryby korekty obrazu – szybki i dokładny. Jak wskazuje sama nazwa, tryb dokładny pozwala uzyskać o wiele lepsze efekty końcowe. Tryb wsadowy pozwala pracować z całymi albumami zdjęć. Aplikacja obsługuje wiele formatów plików, m.in. JPEG, JPG, BMP, GIF, PNG, ICO, TIF, TGA, PSD, PCX ORAZ WMF.

Prosty i przyjazny interfejs sprawi, że praca z programem będzie łatwa i szybka, nawet dla osób na co dzień nie mających wielkiego doświadczenia przy obróbce zdjęć. Przydatne narzędzie, pozwalające przerobić fotografię według naszego uznania. Zdjęcia nie będą już nigdy nieudane dzięki możliwości usuwania niepotrzebnych elementów.