Firmy

PhotoToFilm

PhoToFilm

PhotoToFilm 3.2 to idealne narzędzie do tworzenia pokazów ze zdjęć, które można zapisać następnie w formacie AVI. Aplikacja umożliwia tworzenie krótkich filmów i animacji ze zdjęć. Powstały w ten sposób film można wyświetlać na wielu urządzeniach. Narzędzie szczególnie użyteczne dla wielbicieli i użytkowników cyfrowych aparatów fotograficznych. Przyjazny interfejs sprawia, że obsługa programu jest prosta.

Gotowy film, powstały za pomocą PhotoToFilm 3.2, można wzbogacić w podkład muzyczny w formacie MP3, teksty do poszczególnych fotografii, a także jeden z dwóch dostępnych efektów graficznych (sepia, szarość). Przed zapisaniem kształtu ostatecznego filmu mamy możliwość ustawienia ilości klatek na sekundę, czas przejścia kolejnego slajdu oraz rozdzielczość obrazu.

Cena programu to około 60 złotych. Warto wiedzieć, że do 10 lipca 2015 roku do godziny 9 rano można pobrać i zainstalować darmową wersję PhotoToFilm 3.2.0.81.

Aplikacja powstała z myślą o tworzeniu krótkich filmików i animacji, z wykorzystaniem zdjęć zapisanych w dowolnym formacie. Program daje możliwość wykorzystywania profesjonalnych efektów graficznych. Dzięki temu powstaną nietuzinkowe filmy, które zostaną pamiątką na długie lata z różnych wydarzeń naszego życia. Zapisane w ten sposób wspomnienia z pewnością nie będą nudne.

Aktywacja pełnej wersji programu następuje po wpisaniu w pole „Wprowadź licencje” danych licencyjnych, pochodzących z pliku readme.txt. należy to zrobić podczas pierwszego uruchomienia aplikacji. W tym samym pliku znajdziemy pełną instrukcję przeprowadzenia instalacji oraz klucz licencyjny.