Firmy

Lenovo Photo Master

lenovo logo

Lenovo, chiński producent sprzętu i oprogramowania komputerowego, wypuszcza na rynek nową wersję programu Photo Master. To godne uwagi narzędzie, służące edycji i porządkowaniu fotografii cyfrowych. Dzięki kilku ciekawym funkcjom program Lenowo Photo Master 2.0 pozwala udoskonalać zdjęcia, tworzyć niezwykłe pokazy slajdów w takt wybranej muzyki oraz udostępniać je na portalach społecznościowych.

Ciekawie prezentuje się nowa funkcja programu – Auto Face Replace, dzięki której można podmienić nieciekawie prezentującą się na zdjęciu twarz. Na podstawie algorytmu rozpoznawania twarzy program zaproponuje twarz tej samej osoby z innego zdjęcia znajdującego się w zbiorze, która wygląda korzystniej niż ta, którą chcemy poprawić. Wszyscy chcemy wyglądać na zdjęciach dobrze i nowa opcja programu chińskiego producenta daje nam taką możliwość. Idealna prezencja na zdjęciach jeszcze nigdy nie była tak łatwa.

Oprócz możliwości wymiany twarzy, program oferuje tradycyjne narzędzia do obróbki zdjęcia i poprawy wyglądu sfotografowanych osób. Za pomocą OneKey Beautifier można usunąć wszelkie niedoskonałości uchwycone na obrazie, w tym również krajobrazów.

Kolejna z funkcji programu – Smart Event Sort, czyli inteligentne porządkowanie wydarzeń umożliwia tworzenie ciekawych prezentacji i pokazów. Dzięki automatycznemu pogrupowaniu zdjęć na podstawie wybranego kryterium (czasu, miejsca) można przygotować niebanalną prezentację fotografii z podkładem muzycznym w tle.

Fajną funkcją jest także Just Visiting, która przypomni o zbliżających się wydarzeniach z życia. Wszystko na podstawie naszych zdjęć.

Przygotowane pokazy będzie można udostępniać w serwisach społecznościowych bezpośrednio z aplikacji.

Przydatny i nieskomplikowany program.