Firmy

soap!2016 w Krakowie

logo

Serwis grafmag.pl objął swym patronatem kolejne branżowe wydarzenie. Tym razem chodzi o imprezę soap!2016, która odbędzie się w dniach 2-3 czerwca 2016. Do udziału w imprezie zachęca się wszystkich tych, którzy zajmują się komunikacją techniczną, programowaniem UX, e-learningiem, tworzeniem oprogramowania, tworzeniem zespołu i produktu. Impreza jest organizowana przez specjalistów z dziedziny komunikacji technicznej, a jej celem jest prezentacja nowych zagadnień dotyczących komunikacji technicznej.

Udział w imprezie jest bezpłatny w pierwszym dniu jej trwania. Opłata za drugi dzień zależy od daty zarejestrowania się na oficjalnej stronie wydarzenia i należnych w związku z tym zniżek. Koszt udziału może wynieść kilkaset euro. Jak zapowiadają organizatorzy, soap!2016 odbędzie się w niepowtarzalnym miejscu – krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w imprezie, patron imprezy przygotował specjalny konkurs. Do wygrania jest darmowa wejściówka na soap!2016. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie artykułu o tematyce związanej z programowaniem UX lub UI, składającego się z minimum 700 znaków. Prace można przesyłać do 8 kwietnia 2016r na adres redakcji serwisu www.grafmag.pl. Zwycięzcę imprezy poznamy 15 kwietnia 2016r na łamach strony serwisu. Tekst zwycięzcy pojawi się w sekcji artykułu serwisu.