Firmy

Konferencja Element Talks

Element Talks, logo

W Warszawie odbędzie się kolejna już, trzecia edycja konferencji Element Talks. Impreza zaplanowana jest w dniach 23 i 24 kwietnia bieżącego roku, w Praskiej Drukarni w Warszawie. Konferencja zrzesza corocznie tysiące uczestników. Element Talks to idealna propozycja dla wszystkich osób, zajmujących się na co dzień szeroko pojętym projektowaniem, w tym również projektowaniem graficznym.

Wydarzenie to organizowane jest przez studentki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, a jego celem jest przybliżenie praktycznych aspektów pracy projektanta: wycena pracy, negocjacje cen z klientem, prawo autorskie itp. W imprezie wezmą udział zagraniczni prelegenci i uczestnicy. Nie zabraknie znanych gości. Głównym tematem konferencji będzie współpraca. Projektant, jako wykonawca konkretnych zamówień i zleceń, wchodzi w różnorakie kontakty i relacje z klientem. Dlatego podczas tegorocznej edycji zostaną poruszone aspekty współpracy projektanta z klientem. Umiejętność zbudowania dobrych relacji z klientem i nawiązania szerszej współpracy to niezwykle ważna w dzisiejszych czasach umiejętność.

W czasie dwudniowej imprezy odbędą się warsztaty, wykłady, symulowane rozmowy kwalifikacyjne, konsultacje z prelegentami. Wydarzenie to cieszy się sporym uznaniem i zainteresowaniem zarówno ze strony studentów, początkujących projektantów, a także ich znacznie bardziej doświadczonych kolegów.

Element Talks to dobra okazja do nawiązania branżowych znajomości. Szczegóły imprezy można znaleźć na oficjalnej stronie: www.elementtalks.com.

Post Tagged with