Firmy

Konkurs dla grafików

tablet graficzny

Trzy niepubliczne uczelnie wyższe – Dolnośląska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu oraz Wyższa Szkoła Filologiczna – ogłosiły konkurs skierowany do grafików. Jest to konkurs ogólnokrajowy, otwarty dla wszystkich osób, zajmujących się projektowaniem graficznym, przeprowadzany w ramach Unii Uczelni Niepublicznych. Do udziału w konkursie trzeba przygotować kilka projektów, tj. logotypu Unii Uczelni Niepublicznych, layoutu plakatu, który ma promować imprezy organizowane przez trzy uczelnie, projekt przypinki oraz torby płóciennej.

Konkurs to dobra okazja do zaprezentowania własnych umiejętności, a także szansa na wygranie Apple MacBook Pro 13.3 Retina. Oprócz tego zwycięzca będzie mógł podjąć bezpłatne studia podyplomowe na wybranym kierunku w jednej z uczelni organizującej konkurs.

Prace można składać online w terminie od 31 lipca do 28 sierpnia tego roku. Konkurs rozstrzygnie czteroosobowe jury, w którego skład wejdą przedstawiciele różnych studiów (pracowni) graficznych. Dodatkowo na Facebooku zostanie przeprowadzony głosowanie, którego zwycięzca otrzyma możliwość odbycia darmowych studiów podyplomowych na wybranym przez siebie kierunku w jednej z uczelni organizujących konkurs. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w imprezie.

Post Tagged with