Firmy

Mysz dla projektanta

MX Anywhere 2S to kompaktowa i zaawansowana bezprzewodowa mysz, która umożliwia płynne działanie jednocześnie na trzech komputerach, nawet w zakresie nawigacji oraz kopiowania i wklejania treści między nimi. Jest to narzędzie, które z pewnością sprawdzi się w pracy projektanta.

Możliwość jednoczesnej pracy na wielu komputerach mysz MX Anywhere 2S zawdzięcza technologii Logitech Flow. Jest to bardzo wydajna mysz, która pracują w wielu różnych miejscach. Nowy czujnik Darkfield™ 4000 dpi podąża za wszystkimi ruchami (śledzi je) nawet na takiej powierzchni jaka jest szkło. Atutem myszki MX Anywhere 2S jest bardzo szybkie ładowanie. W ciągu zaledwie trzech minut można uzyskać potrzebną moc do pracy urządzenia. Warto nadmienić, że mysz nie wymaga przerywania pracy podczas procesu ładowania. Pełne ładowanie sprawia, że myszka może działać nawet 70 dni.

Myszka MX Anywhere 2S posiada pięć przycisków z możliwością dopasowania ich funkcji do własnych potrzeb. Niezbędne w tym wypadku będzie skorzystanie z aplikacji producenta. Mysz posiada specjalne kółko do przewijania z funkcją Smartshift, a także standardowe i specjalne przyciski (wstecz, dalej), które rozmieszczone są bardzo intuicyjnie a korzystanie z nich jest niezwykle wygodne. Warto nadmienić, że funkcję kółka (które jak w tradycyjnych myszkach jest klikane) zastąpiono kwadratem znajdujący się pod nim.

Zasięg myszki MX Anywhere 2S sięga nawet 10 metrów. Zaś technologią łączności bezprzewodowej jest zaawansowana technologia bezprzewodowa 2,4 GHz. Jeśli chodzi o opcjonalne oprogramowanie to MX Anywhere 2S może działać w oparciu o Logitech Options i Logitech Flow.

Instalacja myszki nie należy do skomplikowanych. Wystarczy ją podłączyć (bądź skomunikować z komputerem przez Bluetooth) i zainstalować odpowiednie oprogramowanie znajdujące się na stronie producenta. Funkcja Flow jest nowością w urządzeniach Logitech i bardzo ułatwia pracę projektantom. W szczególności tym, którzy równocześnie pracują na laptopie oraz komputerze stacjonarnym. Dzięki tej funkcji możliwe jest bezproblemowe łączenie komputera z Windowsem i macOC.

Myszka MX Anywhere 2S posiada akumulator Li-Po 500 mAh, którego żywotność jest uzależniona od intensywności użytkowania, a także warunków pracy na komputerze.