Firmy

Incomedia WebAnimator Plus

Incomedia WebAnimator Plus

Incomedia WebAnimator Plus to najnowsza, rozszerzona wersja programu przeznaczonego do tworzenia animacji w formacie HTML5. Aplikacja posiada szereg narzędzi i funkcji niezbędnych do powstania animacji w formacie HTML5, co zwalnia użytkownika programu z obowiązku biegłej znajomości języka programistycznego HTML.

Nowa wersja programu służy głównie tworzeniu różnego rodzaju animacji, ale jednocześnie pozwala projektować banery, aktywne przyciski oraz pokaz slajdów.

Incomedia WebAnimator Plus posiada intuicyjny w obsłudze graficzny interfejs użytkownika (ang. Graphical User Iterface), który pozwala na swobodną obsługę programu mniej doświadczonym osobom w tworzeniu animacji w technologii HTML5.

Na dolnej części okna programu znajduje się oś czasu, która jest głównym miejscem całej pracy użytkownika aplikacji. Program pozwala używać figury geometryczne, teksty, pliki dźwiękowe, wideo oraz graficzne. Dla mniej zaawansowanych użytkowników twórcy przygotowali gotowe szablony, m.in. pokaz zdjęć, przewijanie prezentacji produktu oraz prezentację z przejściem do następnej klatki, które można wykorzystać do stworzenia własnej animacji.