Firmy

Targi plakatu w Warszawie

W najbliższą sobotę 5 grudnia odbędą się targi plakatu. Impreza tym razem zostanie zorganizowana w Warszawie. To już trzecia edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które przyciąga tłumy zainteresowanych. Tegoroczne targi plakatu zawitają do klubu 1500 m2, znajdującego się w stolicy. W godzinach od 10 do 18 będzie można podziwiać i przy okazji nabyć wielkoformatowe plakaty, ilustracje i grafiki.

Organizatorem wydarzenia jest firma Don’t Panic, zajmująca się reedycją kultowych plakatów, które dawniej zdobiły największe polskie miasta. W specjalnie przygotowanej strefie Pop Up Poster Shop będą udostępnione wszystkie wydane dotychczas w kopertach grafiki, w tym zagraniczne.

Do wydarzenia przyłącza się także firma Pandamito, produkująca oryginalne torby i poduszki ze specjalnego materiału – wojen paper, czyli impregnowanego papieru. Wśród gości specjalnych znajdzie się NAWER – znany grafficiarz, dzięki któremu przy okazji imprezy odbędzie painting na żywo.

Do udziału w roli wystawców zaproszono 55 starannie wybranych artystów oraz sklepy i studia plakatu. Na imprezie nie zabraknie jej honorowego patrona – Andrzeja Pągowskiego – czołowego polskiego plakacisty.